Jesteś tutaj: Bip -> Wyniki ofert pracy
Wyniki ofert pracy

Informacja o wynikach naboru

na wolne stanowisko urzędnicze – księgowy

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Stargardzie

 

            Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na stanowisko księgowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stargardzie zatrudniona zostanie:

Pani Agata Witkowska, zamieszkała w Stargardzie

Uzasadnienie:

Pani Agata Witkowska spełnia warunki formalne na stanowisku księgowego. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się właściwym poziomem wiedzy merytorycznej w zakresie znajomości przepisów prawa związanych z zakresem realizacji zadań, umiejętnościami oraz doświadczeniem zawodowym, które rokują na prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań na ww. stanowisku pracy.

 

Dyrektor szkoły

Anna Gołofit

 

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone
w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – księgowy
w Zespole Szkolno-przedszkolnym nr 1 w Stargardzie

 

 

  1. Witkowska Agata Stargard

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie stwierdza, że Pani Witkowska Agata spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze
i została zakwalifikowana do rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się 21.01.2019 r.