Jesteś tutaj: Bip -> Szczegółowe zasady
Szczegółowe zasady

ZAPISY DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

DOKUMENTY DO ZAPOZNANIA SIĘ I POBRANIA:

1. Regulamin rekrutacji reg.rekrutacji2018_dobry.docx

2. Załącznik nr 1 zalacznik_nr_1_(1)_(2).doc

3. Załącznik nr 2 zalacznik_nr_2_(1)_(2)(1).doc

4. Załącznik nr 3 zalacznik_nr_3_(1).doc

SZANOWNI PAŃSTWO! 
W dniach od 1 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Brzechwy prowadzimy zapisy do klas I

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej szkoły z wypełnionym wnioskiem.
Zapisu powinni Państwo dokonać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30;
tel. 91/ 576 – 07 – 68
e-mail poczta@sp6stargard.net

Formalności związane z zapisem należy dopełnić w nieprzekraczalnym terminie do 23 marca 2018 r. (złożyć wniosek w sekretariacie szkoły).

Obwód naszej szkoły to ulice: 5 Marca, 9 Maja, Armii Krajowej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego (1-3), Jana Brzechwy, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Witolda Gombrowicza, Majora Hubala, Zbigniewa Herberta, Jarosława Iwaszkiewicza, Generała Franciszka Kleberga, Leona Kruczkowskiego, Jana Lechonia, Bolesława Leśmiana, Niepodległości, Cypriana Kamila Norwida, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Powstańców Warszawy, Rondo NSZZ „Solidarność”, Antoniego Słonimskiego, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Szarych Szeregów, Księdza Jana Twardowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Lazurowa, Magnoliowa, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Cassino, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Harcerska, Janusza Korczaka, Generała Tadeusza Kutrzeby, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Saperów, Stefana Starzyńskiego

ZAPISY DO ODDZIAŁÓW ZEROWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

DOKUMENTY DO ZAPOZNANIA SIĘ I POBRANIA:

1. Regulamin Regulamin_zerowki(1).doc

2. załącznik 1 – karta zgłoszenia zal.1_karta_zgloszenia_do_zerowki.docx

3. załącznik 2 – wniosek o przyjęcie do oddziału – zal.2_wniosek_o_przyjecia_do_oddzialu_(2).doc

4. załącznik 3 – deklaracja o kontynuowaniu Zal.3_DEKLARACJA_O_KONTYNUOWANIU_(1).docx

5. załącznik 4 – oświadczenie zal.4_oswiadczenie__(1).docx